Czy wiesz, że cena Netflix może być niższa?

Netflix cena — ile to kosztuje


Netflix podniósł cenę dla konta współdzielonego z najlepszą jakością ekranu. Widać, że platforma pracuje nad tym, aby coraz mniej osób używało wspólnie jednego konta. Nadchodzi czas, w którym każdy powinien zaopatrzyć się we własne konto. Może i zapłacimy niecałe 30 zł za samodzielnego Netflix’a, ale tylko z jakością SD. 29 zł to zdecydowanie za dużo za SD w czasach, gdy każdy ma dostęp do urządzeń minimum HD czy 4K. Tu przychodzi nam z pomocą serwis Tanie Premium — dostajemy najlepszą jakość w najniższej cenie za Netflix.

Jak obniżyć cenę Netlfix?


Wykupujemy pakiet 30 dni za niecałe 18 zł i możemy się cieszyć wszystkimi filmami, serialami i programami platformy w 4K przez cały miesiąc. Jeden profil pozwala być zalogowanym na wielu urządzeniach jednocześnie. Możemy zacząć oglądać Squid Game w autobusie na telefonie, a dokończyć w domu na kanapie przed telewizorem. Mamy w sumie 3 pakiety do wyboru. Oprócz pakietu 30 mamy jeszcze pakiet 60 i 360. W tym ostatnim cena Netflix za miesiąc wychodzi nieco ponad 14 zł. Jeśli ktoś kupił Netflix’a na podwójnym dzielonym koncie zapłacił około 270 zł za rok, w pakiecie 360 dni w sklepie TaniePremium to 170 zł. Od razu widać co się dla nas bardziej opłaca.

Co dostaniemy w cenie Netflix’a?


Mamy do wyboru ostatni krzyk mody, wcześniej wspomniany Squid Game dla tych, którzy uwielbiają gry i bardzo dużo napięcia. Ubóstwiany na całym świecie Dom z Papieru, czyli jak zakochać się w złych charakterach. Albo uwielbiany przez wszystkich serial Lucyfer z doskonałą grą aktorską Toma Ellisa. Lista nie zamyka się na samych znanych i nowych produkcjach. Platforma oferuje również klasykę filmów i seriali. Co wybrać? Z kategorii SF Star Trek czy Łowca Androidów, z komedii Jak poznałem waszą matkę czy IT Crowd? Świetnie zrobione filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach takie jak Królowa Pustyni i Highwaymen pozwolą spojrzeć na wszystko inaczej. Dobre Miejsce z Kristen Bell oderwie nas na chwilę od rzeczywistości i zabierze do nieba. Tak się wydaje, ale czy to naprawdę niebo? Queen of the South wciągnie nas w brutalny świat kartelu. Można wymieniać i opisywać cudowne filmy i seriale bez końca.

Rozrywka jest warta swojej ceny, ale na pewno nie 30 zł za każdy miesiąc. Aby oszczędzać, wystarczy kupić pakiet 30 dni Netflix w cenie niższej niż 18 zł. Odtąd możemy się cieszyć filmami, serialami i dokumentami przez całą dobę. Warto mieć miejsce, gdzie można odpocząć, poznawać nowe rzeczy i mieć możliwość przeżywania niesamowitych przygód w różnych światach.