Kilka pomysłów na letnie stylizacje z marynarką

Jeśli wolimy jednak bardziej kolorowe, czy zdobione marynarki, to żaden kłopot. Moda i ubranie ma być kompatybilne z naszą osobowością, mają nam dodawać pewności siebie. Jeśli więc nie czujesz się zbyt dobrze w czarnej marynarce, po prostu w nią nie inwestuj. Najgorsze co może być w kreowaniu wizerunku to działanie pod przymusem.Weźmy np. na warsztat marynarkę w kolorze rozmydlonej lawendy.

Z pozoru może być trudna do wystylizowania. Nic bardziej mylnego. Lawenda świetnie pasuje z czarnymi, białymi, szarymi, beżowymi czy cytrynowymi ubraniami. Lawendowa marynarka i jasny, cytrynowy kombinezon to idealny zestaw, przypominający nam lato. Lawendowa marynarka w połączeniu ze skórzaną spódnicą i czarnym gorsetem nabierze pazura i zupełnie innego wyrazu. Z tiulową spódnicą i koronkowym topem, nabierze romantyzmu.

Pasuje też do niej szeroki wachlarz dodatków, od okularów retro w stylu Gucci, po nowoczesne bucket haty (,które apropo świetnie przełamują „formalny” vibe marynarek). Marynarka z kryształkami czy złotymi guzikami, to już idealne wieczorowe rozwiązanie. Nie potrzeba przy niej dużo kombinować. Na pewno warto zachować umiar w dodatkach, żeby nie przytłoczyć całej stylizacji. Proste klasyczne kroje, stonowane szpilki i fajny, delikatny makijaż to idealne uzupełnienie biżuteryjnych marynarek. A ty, którą wybierzesz?

Dodaj komentarz