Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Jeśli ktoś szuka wspaniałej rozrywki to Wojna Krwi Wiedźmińskie opowieści będzie idealnym rozwiązaniem. Jestto niezwykłe połączenie gry karcianej, ale również gry RPG oraz gry przygodowej. Osadzona jest w świecie sagi o Wiedźminie. CD Project chciał połączyć dwie swoje gry – Wiedźmina oraz Gwinta, by stworzyć rozgrywkę na całkiem innym poziomie. Poruszamy się po mapie, natrafiając na kolejne części opowieści i walcząc z wrogami grając w gwinta.

Dla osób znających już serię gier i Wiedźminie to świetna propozycja i przypomnienie wciągającej fabuły. Główną bohaterką jest królowa Meve, która jest lektorem i naszym przewodnikiem po świecie gry. Po drodze poznamy na pewno całą rzeszę postaci z sagi o nieustraszonym pogromcy potworów. W grze możemy dokonywać wyborów, które będą rzutowały na zakończenie całej historii.

Podczas gry możemy wykonywać zadania poboczne, które mogą pomóc nam w rozszerzeniu informacji o historii z sagi o Wiedźminie. Poruszamy się po mapie w rzucie izometrycznym co bardzo ułatwia nam rozgrywkę. Mapa bardzo przypomina komiks, a wszystkie walki z wrogami odbywają się na planszy gwinta. Gra Wojna Krwi to idealna gra dla wszystkich miłośników wiedźmina Geralta oraz gwinta, a także całej historii stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego. Da nam ona na pewno wiele godzin niezwykle wciągającej rozrywki.

Dodaj komentarz